O mnie

sesja_plenerowa-1.jpgZdjęcia kształtują nasze wyobrażenie o przeszłości po latach, dlatego staram się w swoich zawrzeć nie tylko to jak wygląda dana chwila, ale też cały potencjał emocjonalny jaki ze sobą niesie. Wykorzystując wiedzę o malarstwie i zasady kształtowania obrazu, światła, kolorów i możliwości jakie daje profesjonalny sprzęt fotograficzny chcę dotrzeć do odbiorcy już od pierwszego spojrzenia na zdjęcie. Staram się żeby mój materiał był spójny i kształtował jednoznaczny, ciepły w przekazie całokształt.

Prócz fotografii i sztuk wizualnych w kręgu moich zainteresowań mieszczą się wszystkie dziedziny humanistyczne. Lubię literaturę, malarstwo, rysunek, azjatyckie komiksy, muzykę poważną i stary rock. Interesuję się nowoczesnymi technologiami, środowiskiem i niektórymi aspektami socjologii, najczęściej satyrą i dystopiami. dominik-81

Zawodowo miałam do czynienia z trzymaniem pieczy nad działem kreatywnym, a w późniejszym czasie samodzielnym projektowaniem form użytkowych, materiałów reklamowych, fotografią produktową i biznesową, kształtowaniem wizerunku firmy w Internecie i sprzedażą internetową.

Zajmuję się fotografią ślubną od 2014 roku. Początkowo pod pieczą fotografa Adama Rottera http://www.adamrotter.pl z którym do dzisiaj stanowię duet fotograficzny, teraz także pod własnym szyldem. Główny obszar moich działań to Otwock i Warszawa, ale reportaże wykonuję terenie całej Polski. Zapraszam do zapoznania się z galeriami moich prac.